…Komuniści, jeszcze z doświadczenia wojny domowej wiedzą, że niczym tak się nie przyciąga i nie wiąże ze sobą nacjonalizmu, jak popieraniem jego nienawiści do innego narodu. Józef Mackiewicz. Zwycięstwo prowokacji, 1962

Haris Tumanas – istorikas, Latvijos universiteto profesorius, fundamentalaus darbo „Didvyriai ir heroizmas Senovės Graikijoje“ autorius. Apdovanotas aštriu protu ir gera širdimi. Vienas įtakingiausių nuomonės lyderių Latvijoje. Kalbamės apie lygybę, teisingumą, politkorektiškumą ir toleranciją. Ir dar apie tai, kaip dekonstruotų bei sugriautų ribų laikais neprarasti savęs. Nes tik nepraradę savęs, gebėsime išsaugoti savo valstybę. Ir galbūt civilizaciją.

Wczoraj w Narodowej Galerii Sztuki w Wilnie została otwarta obszerna wystawa dzieł sztuki z okresu symbolizmu trzech krajów bałtyckich – Litwy, Łotwy i Estonii pt. Laukinės sielos. Baltijos šalių simbolizmo dailė (Dzikie dusze. Sztuka symboliczna krajów bałtyckich).

Latgalos regionas randasi Latvijos rytuose - puiki kelionių kryptis, turinti platų ir įvairiapusį laisvalaikio pasiūlymą. Tai unikali vieta, nes čia susitinka šimtai senovės tradicijų ir šiuolaikinių galimybių, taip pat čia yra puikus kultūrinis ir istorinis paveldas bei skirtingi turizmo objektai. 

Wczoraj w Akademii Muzyki i Teatru Litwy, w ramach obchodów 75. lecia Katedry instrumentów ludowych, odbył się niecodzienny koncert pt. Kartu (Razem) z udziałem muzyków z Litwy, Łotwy i Austrii.

W Galerii Kalnas trwa wystawa współczesnego łotewskiego plakatu (Latvijos šiuolaikinio plakato paroda). 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com